Роботодавці
СHI IT Academy – це освітня платформа, де під керівництвом досвідчених менторів людина будь-якого віку та професії може опанувати технічні та нетехнічні IT-спеціальності.
Ми переконалися на досвіді, що тільки практика в сукупності з мотивуючою атмосферою навчання в невеликій групі дозволяє освоїти нову професію за короткий час.
Дочірнє підприємство з іноземними інвестиціями «Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля» був заснований у 2000 році і розвиває одразу декілька великих бізнес-напрямків: видавництво, сервіс продажу книг, товарів та косметики, онлайн-проекти. Головний офіс компанії знаходиться в місті Харків.
DataArt — міжнародна компанія, розробник програмного забезпечення, яка ніколи не забуває, що працює з людьми та для людей. Понад 20 років досвіду, сильні команди інженерів із різних країн, глибокі знання в різних галузях бізнесу та готовність вкладати сили у професійний розвиток і освіту колег.
JTI Україна є частиною міжнародної тютюнової компанії Japan Tobacco International (JTI). Ми пишаємося бути роботодавцем, який об'єднує 44000 працівників із 70 країн. В JTI ми віримо в свободу – свободу вибору, свободу думок, свободу проявити себе і бути собою.
We're a software development company that creates a friendly environment, free of bureaucracy and for old boring rules. We are a team of record-breakers and achievers that recognizes digital challenges. We fight outdated schemes to set new standards of high-quality services with daring and precision for you, our business partners.
ТОВ «Аметрін ФК" - дистриб'ютор з 1995 року на фармацевтичному ринку України та надійний партнер в поставках широкого асортименту сертифікованих медикаментів в аптечні мережі і лікувально-профілактичні установи по всій території України.
Компанія Well Tell - аутсорсинговий контакт-центр, команда професіоналів з розумінням різних сфер бізнесу. Наш головний пріоритет - результат. Ми щодня вдосконалюємо свої бізнес-процеси і вигострюємо майстерність наших співробітників.
KPMG – це місце, де всі допитливі збираються разом. У який би наш підрозділ ви не прийшли – аудит, податкові та юридичні послуги, консалтинг або інфраструктура – ви все одно потрапите в середовище, що кидає виклик вашим здібностям.
ITOMYCH STUDIO – це компанія спеціалістів, які створюють ефективні рішення для наших клієнтів. Об'єднана спільною ідеєю і прагненням розвиватися команда з кількох людей розширилася до понад 180 спеціалістів: професійних розробників, досвідчених фахівців з інформаційних технологій та грамотних керівників.
Патентна фірма «Михайлюк, Сороколат і партнери» працює на ринку інтелектуальної власності України з моменту його виникнення, а саме з 1992 року. «Михайлюк, Сороколат і партнери» сьогодні - це дружня команда професіоналів, яка готова представляти інтереси клієнта в Україні та за кордоном.
EY – це міжнародна компанія, яка надає послуги у сфері аудиту, оподаткування, супроводу угод і консультування, а також є одним із найкращих роботодавців у світі. Щороку в українському офісі ми працевлаштовуємо понад 150 студентів і випускників без досвіду роботи і можливістю поєднувати навчання та роботу.
RedDuck is a young fast-growing software development company with great technical expertise in the FinTech industry. Our team provides custom solutions regarding Blockchain, Trading Software, Cryptocurrencies, Payment Systems, etc. Our customers are leading companies in their field, so you will work with complicated and interesting projects.
Grid Dynamics - американська компанія, світовий лідер в побудові високотехнологічних eCommerce-платформ. Ми надаємо повний спектр послуг цифрової трансформації, пропонуємо технологічні рішення для систем електронної торгівлі нового покоління.
Міжнародна ІТ-компанія ZONE3000 створює рішення для розробки програмних продуктів світового рівня. ZONE3000 працює за напрямами доменної реєстрації, хостингу, сертифікатів безпеки, особистої пошти та технічної підтримки продуктів. ІТ-компанія співпрацює з понад 1800 ІТ-фахівцями у Харкові, Львові та Дніпрі.
ТEDIS Ukraine – одна з провідних українських компаній з надання логістичних та дистрибуційних послуг в галузі споживчих товарів. Національна логістична структура налічує 32 регіональних структурних підрозділи. Завдяки групі прямих продажів з 340 найкращих фахівців, ми охоплюємо роздрібну торговельну мережу, що складається з понад 45 000 точок продажу.
Intellias — одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об'єднує понад 1600 спеціалістів. Технологічними продуктами, які розробляють наші інженери, користуються понад 2 млрд. людей. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ-роботодавців за версією DOU.ua. У 2020-му компанія отримала таке ж звання від легендарного видання Forbes. Крім того, Intellias двічі здобув звання «Велопрацедавця року».
Компанія Roland Berger, заснована в 1967 р., є одним з лідерів світового ринку стратегічного консалтингу. Близько 2400 співробітників Roland Berger працюють в 50 офісах фірми в 36 країнах. Ми допомагаємо клієнтам на локальних та міжнародних ринках в перетворенні стратегій та організаційних структур, оптимізації каналів дистрибуції, процесів та ІТ-систем, проведенні програм управління ризиками, а також в процесі впровадження рекомендацій.
A leading digital and social game publisher, Gameloft® has established itself as one of the top innovators in its field since 2000. Gameloft creates games for all digital platforms and with an audience of 157 million monthly users offers via Gameloft Advertising Solutions a unique level of visibility and involvement to advertisers.
Компанія NETRONIC є виробником повного циклу VR і лазертаг-обладнання, а також тактичних симуляторів тренажерів. За 15 років ми пройшли шлях від захоплення активними іграми гравців, до світових лідерів з масового виробництва рішень для активного відпочинку і навчання.
Ми продуктова компанія Partida, розвиваємося в напрямку цифрових монет і блокчейна. Займаємося розвитком і підтримкою свого продукту. А також, ми надаємо послуги і сервіси нашим клієнтам. Працюємо з B2B і B2C клієнтами. Ринок - Азія, Штати, Європа. Офіс знаходиться в центрі Харкова. Штат 80+ співробітників.
CRH (Лондонська фондова біржа: CRH, Ірландська фондова біржа: CRG, Нью-Йоркська фондова біржа: CRH) — провідний виробник будівельних матеріалів у світі. На 3110 об'єктах компанії в 30 країні світу працює близько 77 100 працівників. Компанія є найбільшим виробником будівельних матеріалів у США та Європі.
Компанія ЕПАС - це сучасна IT студія, заснована в 2009 році і базується в самому центрі Харкова. Основний напрямок роботи ЕПАС - це створення мобільних додатків під платформи iOS & Android. Результатом нашої роботи є понад 200 створених додатків і згуртована команда професіоналів.
Компанія Global Bilgi зареєстрована в 1999 році та входить до складу Turkcell Group . Ми покращуємо якість обслуговування та цифровий досвід клієнтів з усього світу, маючи команду з більш ніж 16-ма тисячами співробітників у 25 офісах, з яких 19 знаходяться в Туреччині та 6 в Україні.
Ajax Systems — розробник і виробник бездротових систем безпеки Ajax із можливостями розумного дому. Це ціла екосистема з 36 пристроїв, мобільних і десктопних застосунків, серверної інфраструктури. Виробництво Ajax Systems налічує два заводи, що розташовані в Україні. Також у нас три R&D-офіси: у Києві, Харкові та Вінниці.
GeoComply розробляє програмне забезпечення для виявлення шахрайства та захисту цифрового контенту, використовуючи геолокаційні дані користувачів. Серед наших клієнтів такі відомі компанії світу, як Draft Kings, BBC, Warner Bros Digital, Viacom і Amazon Prime Video.

ОККО — одна із найбільших мереж автозаправних комплексів України, яка включає понад 400 АЗК, 10 нафтобаз та 19 лабораторій контролю якості нафтопродуктів. У структурі компанії діє також найбільша мережа закладів харчування в дорозі, в тому числі більше 30 ресторанів.
Yalantis — cервісна IT компанія, яка проєктує комплексні технологічні рішення вже майже 13 років. Компанія працює з проєктами зі сфери нерухомості, медичної галузі, ланцюгів постачань, телекому. Географія клієнтів складається з Європи, США та Азії.
Mindy Teams (www.mindy-teams.com) є частиною міжнародного бренду Mindy Support, в команді якої вже понад 2000 осіб в різних локаціях України та за кордоном. Ми працюємо над цікавими та розвиваючими проектами у сфері штучного інтелекту та машинного навчання від наших партнерів з США та Європи.
WiserBrand-це IT компанія з 5-річним досвідом, яка надає повний цикл послуг міжнародним клієнтам, орієнтованим на електронну комерцію. Ми створюємо складні сайти та платформи, забезпечуємо креативний цифровий маркетинг, якісне обслуговування клієнтів, та допомагаємо бізнесам зростати.

Brander — українська студія мобільної та веб-розробки.
Наша історія почалася у 2009 році з виходу на ринок амбітної юзабіліті-студії. Ми надаємо повний спектр послуг у сфері мобільної і веб-розробки, і за більш ніж 9-річну історію компанії розробили більше ніж 700 проектів.

Distributed Lab - це команда криптографів, інженерів, дослідників і консультантів, що займаються глибокими технічними дослідженнями і розробками з 2014 року. Сьогодні ми допомагаємо компаніям впроваджувати новітні досягнення в області криптографії та блокчейн.
Artur'In - діджитал маркетинг планформа з інтеграцією алгоритмів штучного інтелекту дозволяє оптимізувати та автоматизувати ведення соціальних мереж, створювати кастомізовані медіа об'єкти ( картинки та відео ) без участі людини, збирати та аналізувати статистику, відгуки і все це задля максимізації успіху та видимості малого, середнього та великого бізнесу.

ШвидкоГроші - лідер українського ринку моментального кредитування. Наша компанія вивела на ринок унікальний для України продукт - моментальний кредит за 20 хв. Ми уважно вивчили міжнародний досвід в сфері моментального кредитування і врахували всі потреби та особливості України.
Міжнародний IT-коледж DevEducation - це реальний шлях до перспективної і затребуваної професії майбутнього. В IT-коледжі діє система грантової освіти, що дозволяє кожному цілеспрямованому студенту стати крутим спеціалістом в сфері ІТ.
DevEducation - це твій шанс отримати цікаву, перспективну і високооплачувану роботу в міжнародній IT-компанії.
Компанія TeamDev заснована в 1994 році. Основний напрямок роботи — розробка власних програмних продуктів для підвищення ефективності праці розробника та оптимізації робочого процесу.
Ми співпрацюємо з Google, Adobe, Hewlett-Packard, Nokia Corporation, Siemens, eBay, Mercedes-Benz, Airbus та іншими.
Yellow Stone - продуктова IT компанія, яка розробляє ефективні рішення та інструменти для просування та підтримки бізнесу в ігровій індустрії. Продукт компанії - технологічна платформа для бізнес-рішень у розважальній індустрії.
Команда захоплена своєю роботою та зайнята розробкою максимально ефективних рішень.
Together Networks – це компанія повного циклу, яка займається розробкою власного highload-продукту. За 15 років роботи соціальна платформа, що розробляється Together Networks, увійшла до ТОП-3 у своїй вертикалі, обслуговуючи понад 110 мільйонів користувачів із понад 100 країн, а також залучаючи мільйони нових користувачів щомісяця.
Sigma Software – це місце зустрічі скандинавських та українських традицій. Ми взяли краще з обох культур, і саме цей мікс дозволяє нам створювати найліпші та найефективніші рішення. Понад 19 років ми надаємо послуги з ІТ консалтингу нашим клієнтам у всьому світі. Наші офіси розташовані в Україні, Польщі, Швеції, США та Австралії.
Techstack ─ швидко зростаюча IT-компанія з 7 роками досвіду роботи на міжнародному ринку софтверної розробки продуктів для всесвітньо відомих брендів. Своєю місією компанія бачить привнесення високих стандартів розробки в IT-індустрію, тому обирає довгострокові проекти з провідними технологіями.
Sun Generation - міжнародна чайна компанія, яка включає в себе 3 унікальні бренди. Від класичних сумішей чорного чаю до модного чаю латте та смачних трав'яних блендів. За 25 років історії, наші чаї встигли завоювати серця у мільйонів поціновувачів по всьому світу. Основними пріоритетними ринками є Європа, США та Азія.

Компанія "Новий Стиль" є флагманом меблевого ринку України.
Ми велика системна компанія, з процесним управлінням та командою професійних ТОП-менеджерів. На нашому підприємстві працює понад 1500 осіб. Всі ми різні, але незважаючи на відмінності, нас об'єднує загальна мета – створення класного якісного продукту. Продукту, який дарує людям комфорт.

Codica - сучасна IT компанiя, що надає послуги з розробки веб додаткiв. Ми любимо Ruby та Ruby on Rails, з фронтенду - JavaScript, React, Vue.js.
Нашi клієнти - великі компанії та стартапи з США, Захiдної Європи, Австралiї, Iзраїля, для яких ми успiшно реалiзували бiльш нiж 30 проектiв.