Генеральні роботодавці
SoftServe
SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Понад 9000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).
Базові курси для вивчення основ однієї з мов програмування Java, C#, Go, Python, Ruby, JavaScript.
Вакансії
Переходьте у телеграм та спілкуйтеся с HR он-лайн!
Чат з HR
27 травня о 12:00
Тема: Як не втратити своє обличчя на інтерв'ю та чому важливо прокачувати soft skills?
Вебінари
Intego Group
Наша програма біостатистики розрахована на студентів магістратури. Успішні учасники повинні мати серйозну математичну базу. Протягом занять вони отримують різнобічні знання про статистичні методи в контексті клінічних досліджень, про цілі і стандарти роботи в цій галузі, про роботу в команді для проведення клінічних досліджень, розвивають навички спілкування і отримують все необхідне для успіху в заданій сфері.
Вакансії
SAS Programming Internship
Переходьте у телеграм та спілкуйтеся с HR он-лайн!
Чат з HR
28 травня о 12:00
Тема: Career Opportunity for Karazin University STEM Students: Clinical SAS Educational and Internship Program
Вебінари
Logity
Logity — провідний агент міжнародної транспортної компанії Landstar System, Inc., яка щодня доставляє тисячі вантажів територією США та за її межами. Передусім це унікальна можливість зробити кар'єрний стрибок. Ми допомагаємо співробітникам побудувати професійну кар'єру в логістиці та заробляти від самого початку. Тут не місце для скиглення, ліні чи байдикування - тут працюють на результат і щодня піднімають планку вище. Ми впевнені, що на долю сподіваються лише ті, хто не хоче докладати зусиль. Для наполегливих успіх — лише питання часу. Чи ви готові діяти з @logityua?
Sales Manager (North America), Логистический Координатор, Менеджер по продажам логистических услуг (USA), Менеджер з продажу (USA, Canada), Customer support specialist Freight Broker, Logistics Coordinator (USA) Менеджер з логістики Operations Manager (USA), Logistics Coordinator, Менеджер по организации международных перевозок, диспетчер, логист
Вакансії
Чат з HR
Переходьте у телеграм та спілкуйтеся с HR он-лайн!
25 травня о 15:00
Тема: Вихід із зони комфорту
Вебінари
GlobalLogic Ukraine - Kharkiv
GlobalLogic — лідер у сфері послуг із розробки цифрових продуктів. Ми допомагаємо нашим клієнтам проектувати і створювати інноваційні продукти, платформи і цифрові рішення для сучасного світу. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг і експертизу у різних галузях, ми допомагаємо нашим клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їхній перехід до цифрового бізнесу майбутнього.
Вакансії
Trainee/Junior .Net developer, Project Manager, Strong Junior to Middle FE developer, Junior+/ Middle .NET Developer
Чат з HR
Philip Morris Ukraine
Компанія Philip Morris International (PMI) – перша тютюнова компанія, яка трансформує свій бізнес, щоб створити майбутнє без сигаретного диму. Наша мета – замінити сигарети на бездимні продукти в інтересах повнолітніх споживачів, які інакше продовжували б курити, суспільства, компанії та своїх акціонерів. Philip Morris International (PМІ) вийшла на український ринок у 1994 році та представлена ПрАТ «Філіп Морріс Україна» (ФМУ) та ТОВ «Філіп Морріс Сейлз енд Дистриб'юшн» (ФМСД), де сумарно працюють понад 1300 співробітників. Компанія має сучасну фабрику в Харкові, що виготовляє низку міжнародних брендів як для українського, так і для закордонних ринків. ФМУ також керує філіями PМІ у Вірменії, Грузії та Молдові. У 2016 році Україна стала сьомим ринком, де РМІ представила свій революційний продукт IQOS, заснований на інноваційній технології HeatControl.
Аналітик продажів, Supervisor Business Planning, Procurement Executive, Market Intelligence Analyst
Вакансії
Чат з HR
Переходьте у телеграм та спілкуйтеся с HR он-лайн!
Solid Software
Solid Software is a software engineering company that specializes in creating high-performance, high-quality custom mobile and web applications using Flutter & Dart and this is our main focus. The Flutter SDK is a new way to build beautiful mobile apps that makes it possible to forget about "cookie-cutter" apps. We implement next-generation software products for both startups and global corporations that are based in the USA, Europe, and Australia and help them to set apart from others in the world of digitalization through the latest technologies.
Вакансії
Flutter Developer (Android, iOS) , Trainee Flutter Developer
Чат з HR
AB InBev Efes
Ми - компанія власників і сприймаємо її результати, як свої особисті. Ми йдемо до мрії, яка надихає нас робити світ кращим. Протягом багатьох років ми об'єднуємо людей за допомогою спорту, музики і культури, створюючи таким чином по-справжньому незабутні моменти і враження. Ми використовуємо кожну можливість подарувати людям те, чого вони бажають, тому ми працюємо, не шкодуючи сил.

Ми пишаємося своєю роботою і несемо відповідальність за кожен крок. Ми виробляємо найкраще пиво з натуральних інгредієнтів. Ми радіємо змінам і завжди готові зробити свій внесок.
Supply Discovery Trainee, Керівник технічної служби, Специалист по поддержке продаж (управление данными), Финансовый специалист, Інженер з процессів, Технічна служба, Специалист по планированию и эффективности коммерческой деятельности (офф-трейд)...
Вакансії
Чат з HR
Переходьте у телеграм та спілкуйтеся с HR он-лайн!
4 червня о 14:00
Тема: 5 порад як бути успiшним в digital сферi
Вебінари